ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Elektronik

Miejsce pracy: Krotoszyn, Jarocin, Rawicz, Gostyń, Ostrów Wielkopolski

Miejsce pracy: Krotoszyn

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i zajęcia językowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatna opieka medyczna

Wymagania:

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw)
  • Znajomość sterowników CNC, PLC Siemens, Fanuc
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym

Zadania:

  • Usuwanie usterek i awarii
  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji
  • Uruchamianie nowych i optymalizacja działania istniejących systemów automatyki
  • Praca z dokumentacją elektryczną
  • Udział w tworzenie ofert oraz kalkulacji
  • Konstruowanie, planowanie w dziedzinie instalacji przemysłowych
  • Przygotowanie założeń projektowych od strony technicznej

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy