Technik - elektronik (serwisant wag elektronicznych)

Zinner P.P.H.U. Witold Zinner

Poznań - Górczyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Zinner PPHU od 1991 r. zajmuje się sprzedażą, serwisem i budową wag elektronicznych i układów wagowo - informatycznych.

Do obowiązków pracownika należy

Instalacja systemów i układów wagowych wag przemysłowych oraz systemów wagowo-informatycznych,
naprawa elektroniki wagowej,
instalacja i konfigurowanie elektroniki przemysłowej,
praca na miejscu i w terenie, nowoczesne technologie, obsługa klienta,

Dowolna forma zatrudnienia i elastyczny czas pracy. Nie koniecznie pełen etat.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- ogólna wiedza techniczna,
- znajomość techniki mikroprocesorowej - mile widziana,
- znajomość podstaw mechaniki.
- Wykształcenie elektroniczne lub elektryczne.
- Znajomość języka angielskiego dobrze widziana
- Prawo jazdy.
- dobry stan zdrowa,
- dyspozycyjności w pełnym lub określonym wymiarze czasu pracy,
- znajomości programów Microsoft Office,
- zaangażowania, rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań,
- umiejętności pracy w zespole oraz nastawienia na klienta,
- gotowości do podejmowania wyzwań,
- prawa jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szkolenia w zakresie powierzonych obowiązków
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
- realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
- współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić. Że to właśnie Ciebie potrzebujemy. Że właściwy wybór
to wybór Ciebie.

Prezentacja firmy

Zinner PPHU - rodzinna firma z tradycjami w technologiach XXI w. <br/> <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwy system prowizyjny.
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis