TECHNIK ELEKTRONIK / MONTER SZAF STEROWNICZYCH I OKABLOWANIA

Astri Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 00-716, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• produkcja okablowania do urządzeń elektronicznych i elektrycznych;
• wykonywanie zadań w obszarze montażu, uruchamiania i testowania urządzeń i systemów elektronicznych i elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem szaf sterowniczych.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony lub umowy zlecenia , interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole, miłą i życzliwą atmosferę pracy, odpowiedzialność i samodzielność działania, udział w prestiżowych międzynarodowych projektach i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

• przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym (preferowane w przemyśle elektronicznym/elektrycznym lub elektrotechnicznym);
• sumienność i rzetelność podczas wykonywania powierzanych prac;
• wykształcenie średnie techniczne – kierunek: elektronika, elektrotechnika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewny;
• umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych;
• umiejętność obsługi urządzeń do lutowania ręcznego.

Mile widziane:

• doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu urządzeń elektronicznych/elektrycznych;
• doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych, szaf sterowniczych i okablowania przeznaczonego na rynek komercyjny;
• zainteresowanie technologiami kosmicznymi lub chęć pracy w tej dziedzinie;
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na samodzielną pracę z dokumentacją techniczną oraz komunikację w zakresie podstawowym.

Prezentacja firmy

Astri Polska jest firmą badawczo-rozwojową działającą w branży te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
praca tymczasowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości