TECHNIK ELEKTRONIK - MONTAŻ URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - ASYSTENT KONSTRUKTORA ELEKTRONIKA

OPTEL Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PBP OPTEL Sp. z o.o. z Wrocławia.

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą - laboratorium badawczo rozwojowym.
Naszą specjalizacją jest tworzenie nowych, innowacyjnych produktów, systemów pomiarowych a przede wszystkim rozwiązywanie problemów technicznych naszych klientów, poszukujemy osób, które chciałyby wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności oraz wcześniejsze doświadczenia zawodowe w doskonaleniu swoich umiejętności, rozwoju zawodowego i powiększaniu potencjału naukowego naszej firmy.

Szukamy ludzi nietypowych dla których wykonywany zawód to nie tylko obowiązek ale przede wszystkim pasja.

Szuka: Technika elektronika na stanowisko montażystę urządzeń elektronicznych

wymagania:
- wykształcenie ELEKTRONICZNE
oczekiwania:
- zdolności manualne
- umiejętność motażu obwodów drukowanych w technologii przewekanej, smd itp itd
- obsługa piecyków do montażu mile widziana
oraz
- obowiązkowość
- sumienność
- umiejętność pracy w grupie
- kreatywności
- chęć doskonalenia zawodowego

Co oferujemy:
- atrakcyjne zarobki adekwatne do zaangażowania i jakości wykonania swojej pracy
- możliwość doskonalenia zawodowego
- po krótkim okresie próbnym pracę na etat stały

Praca we Wrocławiu w siedzibie firmy.

Aplikacje proszę wysyłać e-mailem z dopiskiem: "Technik Elektronik".

łącze pozdrowienia
Agnieszka Bicz

Do dokumentów prosimy o dołączenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez PBP OPTEL Sp. z o.o.”

Prezentacja firmy

Optel - firma innowacyjna, założona w 1989 roku - to zespół inżynierów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria