Technik elektromonter

R.J. Automation

Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenia minimum zawodowego lub średniego technicznego
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w montażu i/lub utrzymaniu układów automatyki przemysłowej
  • umiejętność interpretacji schematów obwodów elektrycznych
  • umiejętność interpretacji rysunków technicznych
  • głębokiego zaangażowania w powierzane zadania
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana

Prezentacja firmy

Systemy automatyki przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria