Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/09/2016.

TECHNIK DS. OBRÓBKI STALI

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (ze wskazaniem na techniczne),
  • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w pracy w dziale jakości,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Obowiązki:

  • Kontrola procesu produkcji tłoczysk amortyzatora,
  • Wykonywanie testów sprawdzających jakość produktu,
  • Współpraca z działem produkcji, procesu i logistyki.

Nasz firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Świętochłowic i Siemianowic Śl.

Wymagania

W związku z dalszym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Prezentacja firmy

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria