Technik ds. kontroli dostaw

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• Pomiar i analiza niezgodności części produkcyjnych,
• Kontakt z Dostawcami oraz innymi funkcjami VPI,

Wymagania:

• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Wykształcenie średnie techniczne,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych, np. 5Why, 8D, diagram Ishikawy,
• Umiejętność współpracy i zdolności komunikacyjne,
• Umiejętność ustalania priorytetów,
• Dobra organizacja pracy,
• Atutem będzie posiadanie doświadczenia w pomiarach maszyną współrzędnościową (3D),
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Prywatna opieka medyczna,
• Karta Multisport i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży automotive.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.