Technik ds. Jakości

Montico AB

Szewcja Tranås, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient w Szwecji poszukuje technika ds. Jakości. Firma specjalizuje się w produkcji komponentów z różnych dziedzin przemysłu metalowego. Do tego używa metod cięcia laserowego, wodnego, spawalniczych, gięcia, prasowania, montażu i malowania.

Na stanowisku technika ds. Jakości będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac związanych z jakością i poprawą jakości produkcji. Mierzeniem produktów według dokumentów, ustawianiem i rejestracją mierników, kontrolą wprowadzonych poprawek, rutyn i standardów produkcji. Wspomagać pracę z 5-S jak też przy raportach wad i błędów.

Wymagania

Dobra znajomość procesów produkcji przemysłowej
Doświadczenie techniczne
Uznane kompetencje w pracy z jakością i poprawą jakości produkcji
Zdolność koncentracji na wyznaczonych celach
Odpowiedzialność
Zdolność rozwiązywania problemów i elastyczność
Znajomość angielskiego

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
60PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek za pracę zmianową i nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości