Technik ds. Jakości

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.

Zakład w Łodzi produkuje aparaturę kontrolno-pomiarową niskiego napięcia oraz komponenty metalowe i z tworzyw sztucznych dla innych fabryk GE Industrial Solutions.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Kontrola wyrobów i procesu produkcyjnego
• Wykonywanie pomiarów i testów
• Zbieranie danych i ich analiza w celu proponowania rozwiązań problemów jakościowych
• Prowadzenie projektów projakościowych
• Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości
• Opracowywanie, doskonalenie dokumentacji jakościowej zgodnie z ISO 9001

Wymagania

Kwalifikacje / wymagania:

• Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Komunikatywność, zdolności analityczne
• Dobra organizacja pracy i skuteczność działania
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office
• Umiejętność komunikowania się w j. angielskim

Mile widzane:

• Znajomość narzędzi służących do analiz jakościowych
• Doświadczenie w roli kontrolera jakości w firmie produkcyjnej
• Znajomość ISO 9001

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria