Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Technik ds. aplikacji farb

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, Lewkowiec

Zadania:

  • Przygotowywanie powierzchni paneli testowych oraz demonstracyjnych przy pomocy piaskowania
  • Aplikacja farb w kabinie lakierniczej przy pomocy natrysku powietrznego i hydrodynamicznego na panele testowe i demonstracyjne
  • Przygotowywanie próbek laboratoryjnych farb w laboratorium badawczo - rozwojowym
  • Wykonywanie podstawowych testów laboratoryjnych
  • Doradztwo związane z przygotowaniem powierzchni i aplikacją produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy z farbami
  • Znajomość sprzętu i metod aplikacji farb
  • Znajomość branży farb i lakierów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach: 7:00-15:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia i umiejętności)
  • Premię kwartalną
  • Pakiet benefitów: kartę Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów, program nagradzania pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.