Technik do przyuczenia w chłodnictwie i klimatyzacji

ENGIE Services Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ENGIE Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem oraz eksploatacją instalacji technicznych.

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • umiejętność obsługi komputera i MS Office,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat B,

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G1, G2, G3,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy,
  • uprawnienia do pracy na podestach ruchomych,
  • doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet socjalny,
  • interesujący zakres zadań,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • przyjazne środowisko pracy.

Prezentacja firmy

ENGIE Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna