Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO

Opis stanowiska:

  • wykonywanie modeli gipsowych (w tym modeli dzielonych) z zastosowaniem różnych technologii,
  • wykonywanie dentystycznych protez ruchomych i stałych z zastosowaniem różnych technologii,
  • wykonywanie rekonstrukcji i napraw protez dentystycznych

Wymagania:

  • Dyplom Technika Dentystycznego
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • gwarancję stałego zatrudnienia,
  • praca na etat lub współpraca w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz. U. z 2014r. poz. 1182)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia