In Temporis Polska Sp. z o.o.

Technik Dentystyczny NIEMCY

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, Drezno

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 6

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia

Dla naszego Klienta - nowoczesnego laboratorium dentystyczno-protetycznego - poszukujemy osób chętnych do pracy na stałe na terenie Niemiec jako:

1. Technik Dentystyczny - prace kombinowane

/nr ref. ZaTKT/DE/2013/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i obróbka protez dentystycznych w technice kombinowanej;
  • Kompleksowe przygotowanie i obróbka protez teleskopowych (telescope dentures) na podbudowie szkieletowej;
  • Licowanie kompozytem

2. Technik dentystyczny - ceramista

/nr ref. ZaTC/DE/2013/

  • Modelowanie koron i mostów z ceramiki: metaloceramika i pełna ceramika (np. e.max)
  • Protezy z cyrkonu
  • Wykształcenie kierunkowe (technik dentystyczny)
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość technik kombinowanych w protetyce
  • Mile widziane dodatkowe szkolenia/ kursy wsparte certyfikatami
  • Dokładność i precyzja
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckieg
  • Gotowość do relokacji i zamieszkania na stałe w Niemczech

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanych laboratorium dentystyczno-protetycznym stosującym najnowsze osiągnięcia branżowe - bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.