Opis stanowiska pracy

  • Realizacja prac instalacyjnych w zakresie instalacji niskoprądowych, systemów AV i elektrycznych,
  • Serwis urządzeń u klientów: w muzeach i w siedzibie firmy,
  • Wsparcie techniczne dla klientów firmy,
  • Współpraca z projektantami branżowymi,
  • Współpraca z kierownikami branż i kierownikami projektów.

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu, konfigurowaniu i uruchamianiu systemów AV,
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci TCP/IP,
  • Znajomość urządzeń audio-wideo,
  • Umiejętność czytania i analizowania projektów elektrycznych i teletechnicznych,
  • Praktyczna znajomość zasad działania elementów elektrycznych i teletechnicznych,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Znajomość pakietu MS Office, podstawy AutoCad,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów realizacyjnych,
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji technicznej),
  • Samodyscyplina i silna motywacja,
  • Gotowość do częstych wyjazdów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • 1 rok doświadczenia.

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria