ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Automatyk

Miejsce pracy: Trzebnica

Miejsce pracy: Ujeździec Mały

Zadania:

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej
  • Realizacja przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i harmonogramach
  • Modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki
  • Projekty optymalizacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowego w kierunku automatyki, elektroniki lub elektryki
  • Umiejętność współpracy z zespołem, operatywność, komunikatywność, kwalifikacje funkcjonalne i techniczne
  • Podstawowa znajomości systemów sterowania PLC i HMI
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki
  • Podstawowa umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie pracownicze, paczki wyrobów gotowych, możliwość dołączenia do programu Multisport, bony świąteczne i inne świadczenia socjalne, bezpłatną stołówkę dla pracowników

Nr ref.: TAU/018/AVL

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials