Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik Automatyk

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji, wiodącej w branży FMCG, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Główne obowiązki na stanowisku:
• Zapewnienie dostępności maszyn i infrastruktury wydziału oraz prawidłowe funkcjonowanie sterowników PLC urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
• Osiągnięcie założonego wskaźnika awaryjności maszyn oraz ich modyfikacje
a także utrzymanie budynków i infrastruktury wydziału;
• Zapewnienie sprawności aparatury kontrolno- pomiarowej zgodnie z procedurą;
• Optymalizcję kosztów utrzymania ruchu przy zagwarantowaniu właściwej jakości serwisu;
• Współpracę przy doskonaleniu Procesu Utrzymania Ruchu w Zintegrowanym Systemie Zarządzania;
• Współpraca z Działem BHP w celu poprawy bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie zaleceń pracowników Służby BHP;
• Przestrzeganie wymogów Prawa (Kodeks Pracy, szkolenia okresowe BHP, badania lekarskie) oraz wewnętrznych procedur dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

• Wykształcenia minimum średniego technicznego;
• Znajomość oprogramowania narzędziowego do sterowników przemysłowych, paneli i systemów SCADA firm: Siemens, Omron, Elau, Wonderware, Allen Bradley;
• Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym;
• Uprawnień elektrycznych SEP (E,D min do 1kV);
• Kreatywności i zaangażowania;
• Dyspozycyjności.
• Podstawowej znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej).

Oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Interesującą, umożliwiającą rozwój pracę w międzynarodowej prężnie działającej firmie;
• Pakiet socjaln;.
• Miejsce pracy- Nowy Dwór Mazowiecki.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.