In Temporis Polska Sp. z o.o.

Technik/ automatyk

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik automatyk

Miejsce pracy: Łódź - Bałuty

Zakres obowiązków:
- Dbanie o utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń znajdujących się w obiekcie firmy;
- Prowadzenie dokumentacji technicznej;
- Drobne prace mechaniczne, elektryczne.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- wiedza z zakresu mechaniki / elektryki/ mile widziana z automatyki;
- uprawnienia eksploatacyjne SEP do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1kV;
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- komunikatywność, dokładność i odpowiedzialność w działaniu;
- chęć podnoszenia kwalifikacji;
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.