Technik Automatyk – praca stacjonarna na 1 zmianę

OTTO Work Force

Brzeg Dolny, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Brzeg Dolny

OTTO Work Force Polska dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Automatyk

ZADANIA NA STANOWISKU:

• Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji i drobnych napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

• Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

• Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych przez firmy zewnętrzne,

• Ocena stanu technicznego instalacji i urządzeń w obszarze AKPIA,

• Nadzór nad urządzeniami podlegającymi nadzorowi metrologicznemu,

• Kontrola stanu części zamiennych branży AKPIA,

• Tworzenie instrukcji pracy/ procedur.

OFERUJEMY:

  • pracę na 1 zmianę w międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • udział w ciekawych projektach;
  • system premiowy,
  • dopłaty do karty Multisport,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków pracowniczych,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • imprezy integracyjne, pikniki, szkolenia rozwojowe.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – w branży elektrycznej, AKPiA,
  • znajomość układów sterowania
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum rok
  • umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.