Opis stanowiska pracy

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej świadczące wysokospecjalistyczne usługi diagnostyczne w zakresie:
- Tomografii Komputerowej
- Rezonansu Magnetycznego
- Rentgenodiagnostyki
- Densytometrii
- Ultrasonografii

Ogłasza nabór na stanowisko technika elektroradiologii.

Oferujemy:
• ciekawą pracę w profesjonalnym i prestiżowym środowisku medycznym
• uczestnictwo przy realizacji najbardziej zaawansowanych projektów medycznych
• kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami w medycynie
• szkolenia krajowe i zagraniczne
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• szybką karierę uzależnioną od zaangażowania i wkładu pracy
• pełen wymiar czasowy
• motywacyjny system wynagrodzeń

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (uzyskany tytuł technika elektroradiologii/ licencjata elektroradiologii)
• uprawnienia w zakresie ochrony radiologicznej pacjenta
• umiejętność wykonywania badań RTG, TK, MRI oraz MMG
• aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy przy promieniowaniu jonizującym
• prowadzenie dokumentacji badań diagnostycznych lub zabiegów terapeutycznych
• obsługa oraz konserwacja urządzeń diagnostycznych do prześwietleń
• komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy z zespole

Do oferty pracy proszę dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Poznańskie centrum Diagnostyki Obrazowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia