Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Technical Support Analyst

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta amerykańskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań IT- aplikacji dedykowanych do zarządzania łańcuchem dostaw, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Technical Analyst

Obowiązki:
  • rozwiazywanie kompleksowych problemów z poziomu drugiej linii wsparcia z obszary systemu klasy ERP
  • rozwiązywanie techniczny problemów
  • eskalację incydentów do grupy programistów/konsultantów
  • świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lat doświadczenia na stanowisku Application Support w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki lub produkcji (SCM, CRM, ERP, itp.)
  • bardzo dobra znajomość PL/SQL oraz baz danych Oracle
  • ogólna znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, UNIX
  • znajomość umiejętność programowania w jednym z języku skryptowych: Shell, Perl, Dos, itp.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność oraz rozwinięte kompetencje organizacja pracy własnej

KORZYŚCI
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy.
  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia.
  • Ciekawy pakiet socjalny.

Numer referencyjny: 2-10-40384/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.