Technical Engineer Procurement

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, lidera w obsłudze łańcucha dostaw współpracującego z firmami z branż: lotniczej, motoryzacyjnej i obronnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Technical Engineer ProcurementMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Udzielanie bieżącego wsparcia technicznego dloa działu odpowiedzialnego za wdrażanie nowym produktów oraz dostawców na terenie Europy,
  • Analizowanie wymagań stawianych przez klientów (analiza rysunku technicznego),
  • Weryfikacja mozliwości dostawców w zakresie spełnienia wymogów jakościowych stawianych przez klientów poprzez przeprowadzanie audytów u dostawców,
  • Poszukiwanie optymalizacji kosztów,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie (głównie z Wielką Brytanią).

Wymagania:

  • Biegła znajomość jezyka angielskigo (min. C1),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej bądź aeropace,
  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mechanika i budowa maszyn),
  • Doskonała znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • Znajomość narzędzi jakościowych: PPFMEA, PPDA,
  • Otwartość na ludzi i współpracę,
  • Wysoki poziom zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Mile widziani pasjonaci branży lotniczej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie roczne,
  • Benefity: dodatkowe dni do urlopu, opieka medyczna, karta sportowa,
  • Mozliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, budującej swoje struktury w Polsce,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.