Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na dogodnych warunkach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie, w ciekawej branży z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Komunikacja w dziale serwisu w języku polskim;
  • W dalszej perspektywie możliwe zatrudnienie w Berlinie

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie instalacji sprzętu multimedialnego na wystawy sztuki współczesnej;
  • Opracowywanie rozwiązań technicznych do konkretnych wymogów artystów;
  • Przygotowywanie do pracy profesjonalnych odtwarzaczy multimedialnych (klasa signage) łącznie z programowaniem synchronizacji wielokanałowej. Przygotowywanie komputerów PC oraz Mac do odtwarzania prac wideo w trybie zautomatyzowanym (praca ciągła lub wg harmonogramu, bez ingerencji użytkownika). Praca przy plikach wideo (encoding, dodawanie ścieżek dialogowych bezpośrednio do pliku wideo), edycja wideo wg potrzeb artystów;
  • Dopasowywanie sprzętu multimedialnego do wymogów artystów;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów dla działu produkującego projekty.

Wymagania

Wymagamy:
  • Wykształcenia technicznego kierunkowego lub doświadczenia w produkcji audio / wideo lub produkcji wystaw sztuki multimedialnej;
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego zapewniającej płynną komunikację oraz zapoznawanie się z dokumentacją techniczną sprzętu, język niemiecki (lub inny język) będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętności obsługi programów Adobe Premiere Pro, Adobe Media Encoder, Submerge oraz innych programów do edycji i kodowania plików wideo;
  • Wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu systemów AV;
  • Dobrze widziana umiejętność obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesign, Sketchup) i innych specjalistycznych programów graficznych, edycyjnych lub technicznych;
  • Dobrze widziana (ogólna) wiedza z zakresu sztuki współczesnej (wydarzenia, instytucje, artyści) pozwalająca rozumieć nietypowe potrzeby artystów.
Od kandydatów oczekujemy również:
  • Umiejętności analitycznego myślenia, efektywnego poszukiwania rozwiązań i szybkiego uczenia się nowych technologii;
  • Umiejętności pracy pod presją oraz pracy w zespole;
  • Przesłania CV w języku polskim i angielskim;
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

Eidotech to młoda i ambitna firma, z siedzibami w Berlinie i Wars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media