technical business unit leader / focus improvement

Randstad Polska Sp. z o.o.

woj. łódzkie, łódzkie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych osób na samodzielne stanowisko Technical Business Unit Leader / Focus Improvement

Nr ref.: 35592
Praca stała
Lokalizacja: woj. łódzkie

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów procesu / utrzymania ruchu i Techników Procesu
  • Techniczne wspieranie Działu Produkcji
  • Opracowywanie planów konserwacji, napraw i remontów parku maszynowego
  • Tworzenie i wdrażanie standardów, procedur i instrukcji pracy
  • Inicjowanie i wprowadzanie usprawnień i modyfikacji
  • Eliminację wszelkiego rodzaju strat w obszarze produkcji
  • Czynny udział w uruchomieniu nowych linii produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi Działami w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych,
  • Prowadzenie statystyk, analiz awaryjności maszyn i urządzeń, produktywności
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla zespołu inżynierów, techników i operatorów w zakresie obsługi, diagnostyki i napraw
  • Monitorowanie i realizację wskaźników pracy
  • Zgłaszanie wszelkich problemów i przestojów do bezpośredniego przełożonego
  • Przestrzeganie procedur BHP oraz jakościowych
  • Zgłaszanie pomysłów oraz prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy powierzonych maszyn
  • Zarządzanie zespołem w celu zapewnienia ciągłości i poprawy wydajności procesów produkcyjnych
  • Inicjowanie, zarządzanie i monitorowanie usprawnień w zakładzie

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższego techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów
  • Preferowane doświadczenie w przemyśle opakowaniowym, spożywczym lub procesowym
  • Znajomość metodologii i narzędzi TPM / Lean / WCM oraz ich praktyczne wykorzystanie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy z systemami MRP (najlepiej SAP) oraz aplikacjami MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Zdolności przywódcze
  • Umiejętność utrzymywania wysokich standardów pracy
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m. in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, pakiet sportowy, dofinansowanie do szkoleń i dojazdów do pracy
  • praca w młodym, dynamicznym zespole, dedykowanym do kreowania i budowy nowego obszaru produkcyjnego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)