Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/07/2016.

asystent techniczny

Łódź, łódzkie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, lidera w branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 35895
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • wsparcie rozwoju prowadzonych przez dział projektów projektów
  • prowadzenie ewidencji zadań projektowych, specyfikacji oraz ich akceptacji
  • aktywne tworzenie w systemie Corporate Standards Specyfication System
  • raportowanie do międzynarodowych zespołów projektowych

Oczekiwania:
  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, skrupulatność
  • umiejętność czytania rysunku i dokumentów technicznych
  • wysokie zdolności komunikacyjne

Oferta:
  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową do 12 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • bezpłatną opiekę medyczną

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Prezentacja firmy

Randstad

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria