Technical Architect (Data Bases)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Warszawa
2-16-57678
Wynagrodzenie: 120 - 150 PLN

Na stanowisko Technical Architect poszukujemy doświadczonych programistów/architektów specjalizujących się w Bazach Danych.

Zakres obowiązków:
- budowanie narzędzi Master Data Managenet i Data Quality;
- zarządzanie zespołem developerów;
- kontakt z zarządem i klientami w celu ustalenia potrzeb i dostosowania rozwiązań;
- wyznaczanie celów zespołu i określanie charakterystyki rozwiązań;

Wymagania:
- ugruntowane doświadczenie w developmencie oprogramowania, mile widziana znajomość różnych języków programowania i doświadczenie z różnymi technologiami (Azure, Oacle, Java, Python, R., PL/SQL i inne);
- doświadczenie w roli Team Leadera/Project Managera/Architekta lub pokrewne;
- znajomość rozwiązań z zakresu Master Data i Data Warehouse;
- mile widziane doświadczenie z Big Data, AWS, Machine Learning;
- dobra znajomość j. angielskiego;

Korzyści:
- praca dla polskiej firmy o zasięgu globalnym;
- możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny;
- współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę;
- pakiet benefitów: ubezpieczenie medynczne i na życie, karta multisport, szklolenia techniczne i nietechniczne;

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy