OTTO Work Force

Teamleader

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Teamleader

Opis stanowiska pracy:
• Zarządzanie zespołem pracowników
• Organizacja i szkolenie pracowników w systemie order picker
• Organizacja i planowanie pracy podległego zespołu
• Merytoryczne wspieranie i pomoc podległym pracownikom
• Codzienne raportowanie do przełożonych

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia doświadczenia za granicą
• Narzędzia potrzebne do wykonywania bieżących obowiązków
• Umowę o pracę tymczasową
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Zorganizowane zakwaterowanie

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego
• Gotowość do wyjazdu w trybie szybkim
• Wysoka motywacja do pracy
• Dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej
• Doświadczenie i predyspozycje kierownicze
• Dyspozycyjność na dłuższy okres

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.