Power Media

Team Manager

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta , międzynarodowego software house'a, który realizuje projekty na potrzeby własne i potrzeby klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Team Manager:

Miejsce pracy: Wrocław / Poznań

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność m. in. za onboarding, wdrożenie nowych pracowników do firmy i do działu, wspieranie podwładnych w ich rozwoju (talent management) oraz dbanie o motywację i satysfakcję pracy zespołu.
  • Kierowanie zespołem rozwijającym i utrzymującym aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby klientów.
  • Praca przy wsparciu metodyk i narzędzi zarządzania projektami stosowanymi w firmie.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Szkolenia zawodowe i językowe.
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet
    ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
    twórczej.
  • Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wsparcie w relokacji.
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe.
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami dostarczającymi usługi IT lub w zarządzaniu projektami informatycznymi.
  • Ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność budowania, ciągłego rozwijania i zarządzania zespołem przy jednoczesnym realizowaniu celów biznesowych.
  • Znajomość narzędzi niezbędnych do pracy w roli menedżera zespołu; będziemy Cię wspierać w dalszej nauce Project Managementu.
  • Doświadczenie przy pracy w metodyce Agile.

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media