Team Lider Java

HR Bank

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

HR Bank Doradztwo Personalne, specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta, polskiej firmy z branży IT, która otwiera swój kolejny oddział w Białymstoku, Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Kandydat musi mieć doświadczenie w:

  • projektowaniu i programowaniu obiektowym
  • implementowaniu warstwy widoku, logiki oraz dostępu do danych
  • kreowaniu i tworzeniu przemyślanych rozwiązań
  • w programowaniu Java około 2-3 lata
  • znajomości Java, JEE, Spring, Hibernate
  • z technologiami webservice, RDBMS (Oracle/MS SQL/Postgresql/MySQL)

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku Team Lidera ( tworzenie zespołu, nadzorowanie projektów, motywowanie pracowników)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość współpracy na zasadzie b2b lub w ramach umowy o pracę
  • współpracę z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem z różnych branż i technologii
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii, m.in. na rzecz dużych międzynarodowych firm z sektorów Telko, Energetycznego oraz Mediów
  • pakiet dodatkowych benefitów (m.in. opieka medyczna dla pracownika i rodziny, rozwój sportowych pasji i kartę Multisport, szkolenia, owocowe czwartki i więcej)
  • dodatkowe bonusy za zrealizowane z sukcesem projektów

Osoby zainteresowane ofertą pracy, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca