HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK Life Sciences współpracuje z szeroko pojętą branżą farmaceutyczną i medyczną. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych oraz laboratoryjnych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych.

Dla naszego Klienta - czołowego dostawcy produktów z obszaru neuroradiologii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Team Leader. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za zarządzanie wszystkimi działaniami handlowmi działu na terenie całego kraju oraz bezpośrednią sprzedaż na terenie 1/2 Polski.

Team LeaderMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych całego działu,
  • Zarządzanie, motywowanie, nadzorowanie zespołu sprzedażowego,
  • Utrzymywanie bezpośrednich relacji biznesowych ze specjalistami w obszarze neuroradiologii,
  • Aktywny rozwój sieci kontaktów biznesowych, pozyskiwanie klientów,
  • Planowanie strategii promocji produktów oferowanych przez firmę,
  • Stałe pogłębianie wiedzy na temat obszarów produktowych oraz zagadnień branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze neuroradiologii/onkologii/przeciwzakrzepowym,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,
  • Zdolności interpersonalne (aktywne budowanie relacji z klientami),
  • Samodzielność,
  • Inicjatywa w działaniach biznesowych,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.