Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Team Leader

Nr ref.: 26297
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem programistów
  • zarządzanie efektywnością pracy
  • realizacja międzynarodowych projektów
  • raportowanie

Oczekiwania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość ASP.NET MVC
  • znajomość TSQL 2012
  • znajomość EF 6
  • znajomość ReSharper, TeamCity
  • znajomość metodyk Agile
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o prace lub B2B)
  • długofalowa współpraca
  • wdrożenie do pracy na stanowisko (wyjazd szkoleniowy do Anglii)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)