Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy :

TEAM LEADER

NUMER REFERENCYJNY FDPL|01|TL|JS

Zakres obowiązków:

  • organizacja i podział pracy dla grupy pracowników,
  • bieżące przestrzeganie i wykonanie planu,
  • nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników,
  • zaangażowanie w systematyczne usprawnianie podległego działu,
  • raportowanie wykonanych zadań przełożonemu,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność,
  • konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w grupie,
  • znajomość specyfiki produkcji w branży Automotive,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołowej,
  • praktyczna znajomość komputera ( pakiet MS Office),

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive,
  • pracę w młodym zespole,
  • szeroki pakiet szkoleń wdrażających oraz doskonalących
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

CZEKAMY NA PAŃSTWA APLIKACJĘ!

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej - w tym wymagań dotyczących wynagrodzenia, najwcześniejszą datą możliwości rozpoczęcia pracy oraz numer referencyjny.

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive