Team Leader Zespołu w obszarze księgowość

Antal SSC/BPO

Poznań, wielkopolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu
  • Odpowiedzialność za księgowość dla kilku spółek w obszarze AP
  • Coaching i motywacja pracowników
  • Wsparcie merytoryczne członków zespołu
  • Realizacja przypisanych wskaźników (SLA)
  • Numer Referencyjny - TL/POZNAN/2017

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w księgowości
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (także w roli Back-up lub Deputy Team Leadera)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl