Team Leader Zespołu Rekrutacji Sales and Marketing

Antal Internal

Warszawa, mazowieckie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami i Kandydatami
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych z obszaru Sales&Marketing
  • Identyfikacja i kwalifikowanie talentów na rynku pracy w ramach powierzonej dyscypliny
  • Wsparcie Klientów w zakresie polityki personalnej
  • Koordynacja i wsparcie pracy zespołu
  • Współpraca z partnerami w biurach Antal w Polsce i na świecie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji i sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Determinacja i nastawienie na osiąganie celu
  • Wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz atrakcyjny system premiowy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Naukę języka angielskiego
  • Możliwość zaistnienia w mediach i na rynku w roli eksperta
  • Ciekawe i pełne wyzwań ścieżki rozwoju
  • Pakiet niezbędnych szkoleń i niepowtarzalny know-how!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl