Team Leader zespołu produkcyjnego

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 10 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko
LIDER ZESPOŁU
Miejscowość: Poznań

Zakres obowiązków:
kierowanie i organizowanie pracy zespołu produkcyjnego (około 30 osób)
monitoring jakości wytwarzanych produktów
dbanie o zachowanie zasad BHP
bieżące rozwiązywania występujących problemów
motywowanie podległych współpracowników
odpowiedzialność za utrzymywanie wyznaczonych wskaźników

Oferta:
możliwość pracy przy nowych projektach w międzynarodowym środowisku
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilność zatrudnienia
realny rozwój

Wymagania

wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
minimum roczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku
doświadczenie na produkcji w obszarze logistyki i/lub jakości będzie dodatkowym atutem
doskonałe umiejętności interpersonalne
działania zorientowane na cel
umiejętność pracy zespołowej
dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca