Team Leader z językiem niemieckim

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Koordynator grupy – sortowanie owoców – język Niemiecki

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora grupy z znajomością języka Niemieckiego. Klient zajmuje się produkcją dżemów, batoników zbożowych, syropów owocowych.

Miejsce pracy: 23611 Bad Schwartau, Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: koniec maja/ początek czerwca - umowa do końca września

Obowiązki:
• koordynacja pracy grupy 20-40 osobowej, ustalanie grafiku pracy
• sortowanie owoców,
• czynności pomocnicze przy taśmie produkcyjnej,

Wymagania:
• mile widziane doświadczenia w koordynacji pracy grup
• znajomość języka Niemieckiego (min.A2)
• gotowość do pracy zmianowej,
• motywacja i chęć do pracy,

Oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
•Możliwość długotrwałej współpracy
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
•Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.