Team Leader Warsztatu Form Wtryskowych

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z zakresem obowiązków,
2. Nadzorowanie przeglądów i konserwacji form wtryskowych wykonywanych przez Techników,
3. Nadzorowanie napraw bieżących i raportowanie bezpośrednim przełożonym na temat statusu napraw.,
4. Nadzór nad dokumentacją napraw i konserwacji,
5. Prowadzenie i modyfikacja dokumentacji form,
6. Wystawianie wniosków zakupowych dotyczących regeneracji i modyfikacji form,
7. Zarządzanie i industrializacja form wtryskowych,
8. Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących form,
9. Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakościowego wykonywanych na podległych formach komponentów (w zakresie zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego form),
10. Analiza powstawania problemów powstałych podczas produkcji dotyczących uszkodzeń na formach wtryskowych,
11. Kontakt z innymi narzędziowniami w celu uzyskania oferty cenowej,
12. Zakupy i nadzór nad stanem magazynowym części zamiennych do form,
13. Dbałość o maszyny i urządzenia konieczne do wykonywania dziennych obowiązków,
14. Nadzór nad parkiem maszynowym i narzędziami będącymi w dyspozycji narzędziowni,
15. Współpraca z działami produkcji i jakości w celu uzyskania określonego celu po modyfikacjach form wtryskowych,
16. Raportowanie do bezpośredniego przełożonego o problemach dotyczących form.
17. Przestrzeganie wymagań systemu zarządzania jakością w zakresie powierzonych obowiązków.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego technicznego związanego z budową maszyn lub kierunki pokrewne,
• 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Znajomość konstrukcji form wtryskowych,
• Wiedza z zakresu budowy, napraw i konserwacji form wtryskowych,
• Doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem,
• Znajomości procesów technologicznych: obróbka skrawaniem, obróbka elektroerozyjna , itp.,
• Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych.

OFERUJEMY:

-atrakcyje warunki zatrudnienia;
- umowę o pracę;
- pracę w międzynarodowej korporacji automotive.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji