Team leader w zespole sprzedaży z językiem włoskim lub francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Opis stanowiska:

Zarządzanie zespołem sprzedażowym (3-6 osobowym)
Aktywne poszukiwanie nowych sposobów pozyskiwania klientów
Kontrolowanie wyników sprzedażowych podległego zespołu
Szkolenie nowych pracowników
Raportowanie osiągniętych wyników
Monitorowanie zmian zachodzących na rynku motoryzacyjny

Oferta

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość wdrażania własnych pomysłów i strategii zarządzania zespołem
Konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
Stałe godziny pracy

Wymagania

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata
Znajomość języka włoskiego lub francuskiego
Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym
Umiejętności interpersonalne
Bardzo dobra organizacja pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials