Team Leader w Dziale Spedycji

Enpire

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz być odpowiedzialny za:

- organizację drogowych przewozów międzynarodowych i poszerzanie bazy podwykonawców,
- pozyskiwanie nowych Klientów i negocjowanie warunków współpracy
- kontakt z kluczowymi Klientami firmy,
- wsparcie w rekrutacji i wdrażaniu nowych Spedytorów we współpracy z Menadżerem Działu Spedycji,
- wspieranie Menadżera Działu Spedycji w zarządzaniu zespołem Spedytorów, w szczególności przy organizacji spotkań, rozwiązywaniu problemów, weryfikacji poprawności zadań wykonywanych przez zespół,
- raportowanie wyników pracy zespołu, rekomendację usprawnień.

Wymagania

Aplikuj, jeżeli interesuje Cię:

- realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy,
- transparentny i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych,
- możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery,
- wysokiej klasy auto dla najlepszych,
- możliwość wyjazdów zagranicznych i udziału w targach międzynarodowych.

I jesteś osobą, która:

- posiada solidne doświadczenie w branży TSL,
- poza osiąganiem dobrych wyników na stanowisku spedytora posiada cechy i umiejętności przywódcze,
- jest wysoce zmotywowana do osiągania sukcesów zawodowych,
- ma silne nastawienie na sukces,
- zna przynajmniej jeden język obcy.

Oraz interesuje Cię praca w firmie, która jest zdobywcą Geparda Biznesu 2018 i liderem rankingu Gazele Biznesu 2018, a także jednym z niewielu polskich przedsiębiorstw, zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Prezentacja firmy

ENPIRE jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców