Team Leader produkcji / Kierownik zmiany (m/k)

Trenkwalder Polska

Żory, śląskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Żory
Obowiązki:
  • bieżące zarządzanie produkcją,
  • rozwiązywanie problemów oraz wdrażanie działań usprawniających,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • monitorowanie stanów surowców i materiałów pomocniczych do produkcji,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie przepisów BHP na powierzonym obszarze.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowane kierunki politechniczne, chemia, materiałoznawstwo),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • nastawienie na realizację wyznaczonego celu,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku pracy, w firmie systematycznie inwestującej w rozwój oraz nowe technologie,
  • realne możliwości awansu i zdobywania nowych umiejętności,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • wsparcie ze strony współpracowników oraz przełożonych w codziennej pracy,
  • szeroki pakiet benefitów oraz świadczeń socjalnych.
  • oferta dotyczy pracy stałej, bezpośrednio u naszego klienta.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.