Team Leader (produkcja szaszłyków) - od 13,42 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Maasmechelen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Maasmechelen, Belgia
Opis stanowiska:

Jako Team Leader, będziesz odpowiedzialny za:
  • wykonywanie czynności produkcyjnych przy wytwarzaniu szaszłyków
  • kierowanie podległym Zespołem Pracowników
  • ustalanie harmonogramu pracy Zespołu
  • kontakt z Kierownikiem Produkcji

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczeniu w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • możliwości wyjazdu własnym samochodem
  • chęci podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • wysokiej motywacji i kultury pracy

Oferujemy:
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie 13,42 euro brutto/h, które może ulec podwyższeniu
  • dodatek zmianowy w wysokości 10% stawki podstawowej, który przysługuje w okresie pracy w systemie zmianowym, kiedy rozpoczynasz pracę o 6.00 lub 14.00
  • kartę paliwową, dodatek za podwożenie innego pracownika (100 euro brutto/mies.) i dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski
  • system poleceń
  • 13. pensję (premię roczną)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora w trakcie Twojego zatrudnienia

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy