Team leader na produkcji

OTTO Work Force

Olesno, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Brygadzista
OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:
  • Zarządzanie podległymi pracownikami,
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur,
  • Planowanie i realizacja planów produkcji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu 5S,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie,
  • Ubezpieczenie na życie i benefity sportowe,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.