Team Leader na produkcji umowa o pracę

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • koordynowanie pracą operatorów na zmianie (8 osób)
  • motywowanie podległych pracowników
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo na produkcji
  • przestrzeganie procedur jakościowym
  • wdrażanie działań optymalizujących
  • kontrola jakości wyrobu w trakcie produkcji na linii
  • praca na linii w około 75 % czasu pracy

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej- wymóg konieczny
  • znajomość podstaw Lean Manufacturing
  • doświadczenie w pracy na linii montażowej lub z elektronarzędziami (np. wkrętarki)
  • umiejętność budowania szacunku wśród pracowników
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • zorientowanie na jakość - osiąganie wyników jakościowych
  • zorientowanie na wprowadzanie działań optymalizujących produkcję
  • zorientowanie na utrzymanie porządku i dobrej organizacji pracy
  • gotowość do pracy na dwie zmiany: 6-14 i 14-22 (w systemie tydzień na tydzień)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z naszym Klientem
  • etapy umowy: 6 miesięcy i na czas nieokreślony
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne
  • wdrożenie do pracy, szkolenia
  • benefity
  • miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.