UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Team leader magazynu

Miejsce pracy: Goleniów, (okolice)

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników
  • Czynny udział w procesie przyjmowania i wydawania towaru
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej
  • Zarządzanie gospodarką magazynową
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych
  • Wysokie umiejętności planowania i organizowania pracy
  • Umiejętności interpersonalne: budowania relacji, kształtowania pozytywnej atmosfery pracy, rozwiązywania konfliktów, współdziałania z innymi
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • System premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.