Team Leader (Magazyn) - 15,54 euro brutto/h + premia- Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gent, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gent, Belgia
Oferta:

Jako certyfikowana zarówno w Polsce, jak i Belgii Agencja Zatrudnienia zapewniamy:
  • polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii
  • atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką podstawową 15,54 euro brutto/h, która dodatkowo jest wzbogacona dodatkami zmianowymi
  • system poleceń – za polecenie Kandydata możesz otrzymać 150 euro netto
  • 13. pensję (premię roczną)
  • kartę paliwową za wyjazd własnym samochodem oraz dodatek za podwożenie innego Pracownika (100 euro brutto/mies)
  • organizację zakwaterowania oraz opiekę naszego Koordynatora na terenie Belgii

Wymagania:

Poszukujemy Kandydatów, którzy:
  • posiadają doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posługują się językiem angielskim w stopniu dobrym
  • mogą wyjechać do Belgii własnym samochodem

Obowiązki:

Głównym obowiązkiem Team Leadera będzie nadzorowanie pracy podległego zespołu, w którego skład wchodzą Kierowcy Wózków Widłowych (zarówno niskiego, jak i wysokiego składowania).

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy