Team Leader / Koordynator Projektów

Zalass Consulting Sp. z o.o.

Kraków, 30-045, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zalass Consulting pomaga firmom poprawiać doświadczenia klientów na całej ścieżce kontaktu z produktem, marką czy usługą. W ramach projektów ukierunkowanych na doskonalenie customer experience realizujemy badania jakości obsługi klienta i badania satysfakcji.

Poszukujemy osoby, która przejmie odpowiedzialność za operacyjną stronę projektów badawczych - rekrutację wykonawców terenowych (tajemniczych klientów, ankieterów, audytorów), weryfikację ich pracy, raportowanie wyników, reagowanie na zapytania klientów dotyczące realizowanych projektów.

Do obowiązków pracownika zajmującego to stanowisko należeć będzie także nadzór nad pracą małego zespołu oraz koordynacja jego działań.

Wymagania

  • ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • konsekwencja w działaniu,
  • duża wrażliwość na kwestie związane z obsługą klienta,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży badań marketingowych lub logistycznej

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w programowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych i sys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za terminową realizację prac całego zespołu
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta