Team Leader Działu Księgowości (SAP)

Michael Page

Szczecin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie, wsparcie merytoryczne, motywowanie 10-cio osobowego zespołu działu księgowości. Dodatkowo do zadań kandydata należeć będzie sporządzanie sprawozdania finansowego, reprezentacja firmy w kontaktach z klientami, instytucjami zewnętrznymi oraz optymalizacja procesów w dziale księgowości.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży dystrybucyjnej zlokalizowana w okolicach Szczecina. Spółka jest obecnie w fazie bardzo dynamicznego rozwoju, będąc przy tym również laureatem nagród za niebywały wzrost sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Planowanie, koordynowanie, nadzorowanie i kontrola pracy podległych pracowników
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, GUS, podatki lokalne) oraz odpowiedzialność za prawidłowość i terminowość ich realizacji
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • Bieżący nadzór nad wprowadzaniem zmian w Spółce
  • Reprezentacja firmy w kontaktach z klientami, instytucjami zewnętrznymi (US, Banki, GUS)
  • Optymalizowanie procesów w dziale księgowości i tworzenie nowych struktur
  • Dostosowywanie systemu do zmieniających się przepisów

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Praktyczna znajomość zagadnień rachunkowych, finansowych i podatkowych
  • Znajomość systemu SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w optymalizacji procesów w księgowości

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w miłej atmosferze, rozwój zawodowy oraz pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page