team leader - dział obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Dla naszego Klienta, firmy usługowej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Nr ref.: 41395
Praca stała
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • realizacja założonych celów i ich monitorowanie
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemiecko języcznego
  • bieżące wsparcie klientów, udzielanie informacji i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

    Oczekiwania:

    • min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
    • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego
    • zarządzanie poprzez realizację założonych celów
    • kompetencje społeczne do rozwijania niemieckojęzycznego Teamu w Polsce
    • podstawowa znajomość obsługi komputera

    Oferta:

    • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju
    • codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim

    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)