ManpowerGroup Sp. z o.o.

Team Leader CNC

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. TLC/009/MMA

Zadania:

  • Ustawianie oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem
  • Monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn
  • Dobór materiałów, tworzyw i narzędzi wykorzystywanych do obróbki
  • Utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym
  • Monitorowanie procesów związanych z mechaniczną obróbką metali oraz tworzyw sztucznych
  • Koordynowanie pracy operatorów CNC

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji
  • Karta Multisport (dofinansowana przez pracodawcę)
  • Prywatna opieka medyczna
  • ZFŚS (tzw. "wczasy pod gruszą", premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi)
  • Premia za polecenie pracownika do pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie do automatów z napojami i przekąskami
  • Finansowanie nauki języków obcych (kursy z j. angielskiego i niemieckiego)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Wymagania:

  • Podstawy obsługi maszyny CNC
  • Podstawowa wiedza na temat programów CNC (G kody)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (w szczególności w branży automotive)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność (3-miesięczne szkolenie w Niemczech)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials