Team Leader - Call Center

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawych wyzwań zawodowych?

Jesteś osobą która ceni sobie dobrą atmosferę współpracy?

Motywuje Cię praca nad rozwojowym projektem i duża niezależność w tworzeniu własnych rozwiązań?

Dobrze czujesz się w międzynarodowych zespołach?

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie telefonicznym zespołem sprzedaży i obsługi klienta
  • Prowadzenie coachingów i szkoleń ze współpracownikami, monitorowanie wyników pracy podległego zespołu
  • Współpraca z działem szkoleń przy wdrożeniu nowych współpracowników,
  • Realizacja KPI
  • Wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych i obsługowych
  • Kontrola i raportowanie pracy działu
  • Tworzenie własnych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności pracy zespołu
  • Zadania realizowane w elastycznym grafiku

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem call center/contact center
  • Doświadczenie w pracy na celach ilościowych i jakościowych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoki poziom umiejętności coachingowych i interpersonalnych
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • System benefitów
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Call Center / Telemarketing