Team Leader / Brygadzista

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracy podległego zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w procesie produkcji,
  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu,
  • Nadzorowanie przebiegu procesów produkcyjnych, odpowiedzialność za efektywność, terminowość i jakość produkcji,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych,
  • Nadzór nad parkiem maszynowym, planowanie przeglądów i serwisów,
  • Rozpatrywanie i analizowanie reklamacji ze strony klientów,
  • Kontrola i egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur dotyczących ochrony środowiska i jakości produkcji,
  • Tworzenie zestawień i analiz, raportowanie holenderskim przełożonym.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, mile widziane w branży kwiatowej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów produkcyjnych i proponowania usprawnień,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Zdolności przywódcze z umiejętnością skutecznego motywowania zespołu,
  • Samodzielność, dyscyplina i dobra organizacja pracy.

Oferta:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość uczestniczenia w realizowaniu ciekawych projektów w środowisku produkcyjnym,
  • Atrakcyjny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami pracy.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria